AGENT VANZARI IT

SETRIO SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta, mentine si extinde reteaua de clienti din zona alocata printr-o acoperire eficienta a zonei si vizitarea cu o frecventa corespunzatoare a clientilor alocati;
-prezinta serviciile si produsele software ale companiei
- negociaza si incheie contracte cu clientii din zona alocata, respectand politica si strategia Setrio Soft;
- intocmeste si preda la timp rapoartele si situatiile cerute de superiorul direct;
- colaboreaza cu toate departamentele din companie in vederea desfasurarii in bune conditii a activitatii.

CERINTE

Studii superioare finalizate
Experienta: 1 an intr-o pozitie similara (constituie avantaj)
Abilitati reale de comunicare, negociere si calcul matematic
Capacitate de organizare si incadrare in termene
Prezentabil,perseverent, responsabil, rapiditate in gandire, rezistenta la stres
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Laptop
Masina de serviciu
Un colectiv tanar si dinamic
O cultura organizationala puternica

Service IT,Proiectare si dezvoltare de solutii software personalizate