Agent vanzari - instalatii gaze, termice si sanitare

Proconfort Instal Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivele postului
- realizarea planului de vanzari prin incheierea de contracte pentru servicii de instalatii gaze, sanitare si termice, conform graficului stabilit de companie;

Atributiile postului:
- prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a serviciilor companiei;
- mentinerea permanenta a legaturii cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
- promovarea directa a serviciilor firmei prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti;
- incasarea contravalorii lucrarilor contractate si efectuate

CERINTE

Cerinte:
- buna cunoastere a pietei de servicii in domeniul instalatiilor de gaze, termice si sanitare
- abilitati de comunicare si negociere
- competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor
- discernamant si capacitatea de a rezolva problemele
- preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision
Decontare transport

Societate cu capital privat, care ofera urmatoarele servicii:
- proiectare si executie instalatii gaze
- modificare instalatii gaz existente
- verificari / revizii gaze
- instalatii termice (montare cerntrale termice, calorifere, boilere etc)
- instalatii sanitare