Agent vanzari in Brasov

S.C. HOFFMANN INDUSTRIAL TOOLS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele companiei la clientii alocati, obtine necesarul de produse de la acestia, intocmeste si negociaza ofertele conform procedurilor stabilite de management.Tine o evidenta stricta a tuturor documentelor legate de procesul de vanzare.

CERINTE

- studii superioare (TCM sau mecanica);
- cunostinte avansate de prelucrarea metalelor prin aschiere;
- permis de conducere categoria B
- abilitati comunicare, negociere si persuasiune
- bune cunostinte PC
- limba engleza sau germana

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- comision si bonusuri trimestriale
- traininguri nationale si internationale
- participare team-building
- mediu de lucru motivant intr-o echipa tanara si entuziasta

Hoffmann Industrial Tools in Romania, este mai mult decat un furnizor de incredere, este un sistem de parteneriat consacrat in domenii industriale de inalta tehnologie.
Domeniul de activitate este comert cu ridicata masini-unelte.

Prin intermediul echipei noastre tehnice de vanzari suntem acum mai aproape de clienti in orice zona a tarii asigurand consultanta tehnica si livrari prompte.