Agent Vanzari Imobiliare- Compania Premier

ALICAT CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Responsabilit¿ti:

- identific¿ noi clienti, dezvolt¿ si consolideaz¿ portofoliul de clienti;
- mentinerea leg¿turii cu clientii actuali;
- responsabilitate pentru cresterea volumului de vânz¿ri;
- reprezentarea si promovarea serviciilor si produselor în concordant¿ cu strategia companiei;
- prezentarea în mod profesional a serviciilor pe care departamentul de vânz¿ri le ofer¿ potentialilor clienti.

CERINTE

- studii universitare;
- experienta în vânz¿ri / domeniul imobiliar constituie un avantaj;
- abilit¿ti foarte bune de comunicare si negociere;
- flexibilitate, simt comercial, orientare c¿tre necesit¿tile clientilor;
- capacitatea de a respecta termenele de finalizare;
- ambitie, initiativ¿ si competitivitate;
- dinamism si disponibilitate la efort prelungit;
- disponibilitate pentru deplas¿ri si permis de conducere categoria B;
- abilit¿ti operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational;
- training si formare profesionala asigurate
- sansa dezvolt¿rii carierei într-un mediu dinamic si motivant.

servicii de consultanta in domeniul resurselor umane, protectiei muncii si juridic.