Agent vanzari HORECA

Axor Pro Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea noilor produse;
- cunoasterea, monitorizarea si analiza concurentei;
- permanenta informare asupra noutatilor aparute;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- incheierea contractelor cu clientii si urmarirea derularii acestora;
- incasarea contravalorii marfurilor la termenele fixate;
- preluarea comenzilor;
- mentinerea evidentei relatiei cu clientii;
- raportare periodica despre vizitele la clienti si informatii din piata;
- abilitati de comunicare;
- abilitati de negociere;
- posibilitati de avansare in cadrul firmei.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta de minim 3 ani in vanzari HORECA;
- orientare catre rezultate si respectarea termenelor limita;
- buna gestiune a timpului si a prioritatilor;
- permis conducere categoria B;
- bune abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

** Pachet salarial motivant, portofoliu de produse adresat segmentului HORECA
** Prime
** Autoturism de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de selectie si plasare forta de munca.

Recrutam personal pentru firma de distributie produse alimentare, cu experienta in domeniu de peste 10 ani.

Ne puteti trimite CV-ul la adresa de e-mail:
recrutare@axor.ro