AGENT VANZARI HORECA

ALKA TRADING CO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Organizarea planului de vizite la clienti si a routingului zilnic avand ca scop promovarea directa a produselor din portofoliul Companiei;
* Stabilirea comenzilor in functie de potentialul clientului;
* Comunicarea la sediul central a oricaror modificari aparute in piata, monitorizarea cererii de produse specifice si a clientilor cu potential;
* Identificarea si dezvoltarea de noi clienti pe zona alocata;

CERINTE

* Minim 2 ani de experienta in vanzari HORECA;
* Cunostinte minime de parte tehnica;
* Bun cunoscator al pietii de HORECA;
* Posesor permis conducere B de cel putin 2 ani;
* Capacitate de convingere, argumentare si anticipare, adaptabilitate la diferite contexte;
* Disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona alocata, motivare si excelenta comunicare de echipa;
* Persoana deschisa, comunicativa;

* Persoana dinamica si proactiva, concentrarea pe obtinerea de rezultate, capacitate de a lucra in conditii de activitate intensive.

BENEFICII OFERITE

Pachetul de compensatii si beneficii va fi corelat cu criteriile de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator si distribuitor de produse alimentare.