AGENT VANZARI HORECA

SC PANDA FASHION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma importatoare si distribuitoare de produse congelate din Bulgaria (deserturi de inghetata), angajeaza:
1. Agent Vanzari
- prospectarea pietei din Bucuresti
- completarea listei de clienti
- mentinerea relatiilor cu clientii si preluarea comenzilor
2. Sofer livrator (distribuitor)
- livrarea si distributia produselor din portofoliu
- importul produselor din portofoliu din Bulgaria (Veliko Tarnovo)
CV-urile vor fi trimise la adresa panda_fashion@ymail.com

CERINTE

-experienta in vanzari si distributie HORECA minim 2 ani
-permis conducere categoria B
-fara cazier

BENEFICII OFERITE

-SALARIU FIX + COMISION PENTRU ATINGEREA OBIECTIVELOR LUNARE
-MASINA SERVICIU
-TELEFON MOBIL

Firma Panda a fost înfiinţată în anul 1998. Sediul central al firmei este în Ruse.
În prezent, compania are 150 de angajaţi.
Compania s-a impus print-un echilibru între preţ şi calitate şi o linie permanent actualizata, iar preţurile produselor sunt adaptate pentru a îndeplini standardele ţarilor în care acestea sunt vândute.
În prezent suntem concentraţi pe extinderea reţelei de distribuţie a deserturilor pe baza de inghetata în ţară şi în străinătate.