Agent Vanzari- sibiu

Danipet Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica si contacteaza clienti noi;
- dezvolta o retea noua de clienti pe zona alocata (judet);
- implementeaza strategiile de vanzare pe termen scurt si mediu;
- preia comenzile de la clienti;
- distribuie produsele clientilor si incaseaza contravaloarea acestora;
- intocmeste periodic rapoartele de vanzari

CERINTE

-fara cazier judiciar;
- experienta in vanzari reprezinta avantaj;
- autoturism propriu pt colectarea comenzilor si distributia produselor care poate fi utilizat pe o perioada de maxim 30 de zile;
- persoana cu initiativa,dinamica,responsabila;
- capacitate de organizare si planificare;
- caracter comunicativ,bun negociator,inovativ si orientat catre atingerea obiectivelor ;
- cunostinte utilizare PC (internet,ms office).

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + 2% din depasirea targetului;
- masina de serviciu,telefon dupa 30 zile de activitate in societatea noastra;
- satisfactia de a lucra in tr-un colectiv tanar si la nivel european;
-bonusuri si prime diverse conform activitatii desfasurate.

Sc Danipet Company Srl distribuitor bauturi racoritoare si food.