AGENT VANZARI Full - Time

A T MILLENNIUM CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Contactare telefonica clienti dupa baza date
Identificare persoana decizie
vanzare solutii de ambalare polietilena si polipropilena
Pastrarea de clienti si gasirea de noi clienti prin creea portofoliului propriu
Realizarea planului de vanzari lunar prin atingerea target-urilor
Servicii post-vanzare
Rezolva probleme aparute in procesul de vanzare si oferirea celor mai bune solutii clientului in timp util
Raportarea saptamana a activitatii catre Development Manager.

CERINTE

Studii superioare, de preferat economice
Experienta in vanzari de minim 2 ani , de preferat in domeniul similar reprezinta un avantaj
Cunostinte avansate de limba engleza;
Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
Abilitatii de comunicare, negociere, planificare, coordonare
Persona dinamica, etuziasta si activa
Personalitate deschisa, adaptabilitate si relationare profesionala atat cu clientii potentiali, cat si cu echipa (colegi, superiori)
Abilitatea de a pastra relatii cu oamenii pe termen lung
Obligatoriu permis de conducere Cat.B, constituie avantaj masina proprie.

BENEFICII OFERITE

a. Program Full -Time, Telefon , Salariu fix +Comision, Decontarea transportului

b. Program Part -Time, Telefon , Salariu fix +Comision, Decontarea transportului

Principalul obiect de activitate al societatii il reprezinta serviciile de consultanta adresate IMM-urilor, cat si comercializarea produselor din import-export.