Agent vanzari FMCG

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- Realizarea si prezentarea bugetelor estimative catre client
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Realizarea documentelor interne specifice (Creative brief, Fisa de comanda, etc.);
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti

CERINTE

- Persoana motivata, proactiva orientata spre rezultate.
- Experienta in vanzari ( metale, materiale plastice, aluminiu)
- Comunicativitate, sociabilitate, spirit analitic .
- Orientare catre client.
- Cunostinte operare PC
- Capacitate de a lucra in echipa
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus comision.
Bonuss.
Bonuri de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.