Agent vanzari firma de curatenie

SC Katris Prest Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea potentialilor clienti ai companiei (75 %
activitate pe teren);
- Raport de activitate saptamanal;
- Indeplinirea targetului lunar ( trimestrial ).

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client;
- Dinamism si abilitati organizatorice;
- Perseverenta;
- Experienta anterioara in vanzari de produse si servicii de curatenie ( prezinta avantaj );
- Formarea unui portofoliu nou de clienti;
- Urmărirea şi atingerea obiectivelor periodice stabilite de către management;
- Prezinta si sustine (argumentat) solutiile firmei fata de nevoile clientului;
- Consilierea clienţilor, identificarea cerinţelor acestora şi oferirea celor mai bune soluţii;
- Urmarirea situatiei clientilor proprii pana la stadiul de contractare.
- Permis de conducere, categoria B, experienta minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- Recompensa financiara: salariu fix + comision din vanzari pentru depasirea targetului lunar ( trimestrial ).
- Masina, telefon.

Firma servicii de curatenie profesionala, formata dintr-o echipa tanara, flexibila, orientata spre satisfacerea nevoilor clientilor, cu idei noi, avant si perseverenta.Echipamentele utilizate sunt profesionale, de ultima generatie.