AGENT VANZARI - ELGEKA FERFELIS ROMANIA S.R.L

Elgeka-Ferfelis Romania SRL

10-03-2007 | EXPIRA LA 16-03-2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

- MENTINEREA SI DEZVOLTAREA PORTOFOLIULUI DE CLIENTI
- ADMINISTRAREA SI INCASAREA SOLDURILOR DIN PIATA
- PROMOVAREA PRODUSELOR COMPANIEI
- REALIZAREA TARGETULUI LUNAR

CERINTE

- EXPERIENTA DE MINIM 2 ANI IN VANZARI (AVANTAJ EXPERIENTA IN FMCG)
- STUDII MEDII FINALIZATE
- PERMIS DE CONDUCERE CATEG. B
- EXCELENTE ABILITATI DE COMUNICARE SI NEGOCIERE
- PERSOANA DINAMICA, AMBITIOASA, MOTIVATA

BENEFICII OFERITE

- SALARIU FIX + COMISION IN FUNCTIE DE PERFORMANTE + MASINA + TELEFON
- INSTRUIRE PROFESIONALA CONTINUA
- UN COLECTIV TANAR SI DINAMIC
- POSIBILITATI REALE DE DEZVOLTARE INTR-O COMPANIE MULTINATIONALA

DESCRIEREA FIRMEI

Compania Elgeka-Ferfelis Romania este o companie multinationala ce activeaza de peste 10 ani in domeniul FMCG, avand in prezent 12 filiale in Bucuresti si principalele orase ale tarii. Printre cele mai importante marci distribuite se numara Finetti, Reckit-Benckiser, Chipita, Chupa-Chups.