Consultant Vanzari

OPEN EDUCATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contacteaza firme in scopul prezentarii cursurilor OPEN EDUCATION;
- Trimite email cu prezentari, detalii despre activitatea companiei si stabileste intalniri pentru agentul de vanzari;
- Identifica si intelege nevoile companiilor contacte si transmite mai departe;
- Introduce firmele contactate in baza de date;
- Respecta si atinge targetul stabilit de apeluri si intalniri;

- Atingerea numarului de intalniri stabilite, a targetului si a obiectivelor;
- Analizeaza si observa piata cursurilor de limbi straine;
- Deplasarea la intalniri in cadrul companiilor;

CERINTE

- Optimist, ambitios si perseverent;
- Comunicativ, increzator si muncitor;
- Iti plac oamenii, povestile lor de cariera si esti dornic sa te dezvolti in domeniul vanzarilor;
- Ai studii superioare sau in curs de finalizare ID;
preferabil minim 6 luni experienta in campul muncii, nu este cerinta obligatorie;
- Cunostinte operare PC (Ms Office) minim;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist si placut;
- Echipa tanara si dinamica;
- Aproape de centru zona Mosilor - Foisor;
- Salariu fix + comision atractiv;

DESCRIEREA FIRMEI

www.openeducation.ro

OPEN EDUCATION este o companie cu experiență în domeniul furnizării de cursuri de limbi straine ce și-a extins aria de activitate de-a lungul anilor pentru a atinge cele mai înalte standarde de exigență.

Compania OPEN EDUCATION este rezultatul unei activități în training de peste 16 ani și în management de peste 8 ani. Cursurile noastre de calificare și formare se desfasoară la nivel național cu ajutorul unei largi rețele de formatori, iar experiența acumulată de-a lungul anilor ne-a ajutat să organizăm, să desfășurăm și să finalizăm cu succes orice proiect de mare anvengură propus de beneficiar.