Agent vanzari echipamente tratare apa

SC KineticRo Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati conform fisei postului:
- identificare noi clienti
- intocmire oferte
- stabiliri intalniri la sediul clientului
- analiza parametrilor fizico-chimici ai apei la domiciului clientului
- urmarirea proiectului pana la finalizarea comenzii

CERINTE

Profilul candidatului ideal:
- experienta relevanta in vanzari
- recomandare scrisa de la ultimul loc de munca
- absolvent al facultatilor de profil: chimie/chimie industriala
- cunoascator limbi straine (engleza - mediu);
- permis conducere categoria B
- cunostinte de baza operare PC
- sociabil, dinamic si dornic de afirmare

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- salariu fix + comision, autoturism, telefon mobil
- instruire initiala si periodica facuta de specialisti
- oportunitati reale de promovare

KineticRo Solutions este reprezentantul pe Romania si importator unic autorizat al producatorului Kinetico Inc. US. Datorita solutiilor inovative, Kinetico este in prezent lider mondial in industria sistemelor complete de tratare, filtrare si dedurizare a apei, oferind cele mai performante echipamente rezidentiale si industriale.

Inovatiile Kinetico pe care le punem in slujba clientilor nostri sunt:
• dedurizatoarele Kinetico sunt non-electrice
• dedurizatoarele Kinetico garanteaza cel mai mic consum de sare/regenerare
• dedurizatoarele Kinetico garanteaza cel mai mic consum de apa/regenerare
• dedurizatoarele Kinetico sunt fara compromisuri: iti furnizeaza 24/24 apa dedurizata
• dedurizatoarele Kinetico sunt compacte, amplasabile in spatii mici, cu umiditate ridicata
• dedurizatoarele Kinetico sunt usor de intretinut, fiind nevoie doar de adaugat sare
• dedurizatoarele Kinetico iti respecta concediul: consuma sare doar cand esti acasa
• dedurizatoarele Kinetico au cea mai mare garantie de pe piata de profil