Agent vanzari echipamente profesionale audio-video

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea echipamentelor audio-video din portofoliu;
- Vanzarea de solutii audio-video catre distribuitori (online/offline);
- Analiza pietei;
- Colaboreaza si ofera suport distribuitorilor, prezentari;
- Documenteaza oferte;
- Participa la conceperea business planului si urmareste realizarea lui.

CERINTE

- Studii medii /superioare finalizate;
- Cunostinte MS Office - nivel avansat;
- Capacitate de comunicare eficienta;
- Persoana motivata, cu initiativa;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si bonusuri in functie de vanzare;
- Activitate de birou.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.