Agent Vanzari - Divizia HoReCa

Grup Waldy

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzare produselor din gama Elite si Lavazza catre clientii specifici segmentului HoReCa, in sistem van-sell
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- identificarea de noi clienti
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
- monitorizarea activitatii concurentei
- negociere si incheiere contracte

CERINTE

- cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului - reprezinta un avantaj
- minim studii medii
- obligatoriu experienta in vanzari pe segmentul HoReCa de minim 1 an
- experienta in completarea documentelor financiare (facturi, chitante)
- foarte bune abilitati de comunicare, prezentare;
- putere de convingere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- rezistenta la stres;
- permis auto categoria B (minim 1 an)
- disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- 1-1,5% comision din vanzari
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- autoturism de servici, telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

Grup de firme cu activitate in urmatoarele domenii:
- distributie produse racoritoare, alcoolice si cafea
- productie mobilier din pal melaminat
- productie tamplarie PVC