AGENT VANZARI DISTRIBUTIE DIRECTA

Elgeka-Ferfelis Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Administrarea si incasarea soldurilor din piata
Promovarea produselor companiei
Realizarea targetului lunar

CERINTE

Experienta de minim 2 ani in vanzari (avantaj FMCG)
Studii medii finalizate
Permis conducere categ.B
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Persoana dinamica, motivata, ambitioasa

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision functie de performante + masina + telefon
Instruire profesionala continua
Un colectiv tanar si dinamic
Dezvoltarea unei cariere intr-o companie multinationala

Compania Elgeka-Ferfelis Romania este o companie multinationala ce activeaza de peste 10 ani in domeniul FMCG, avand in prezent 12 filiale in Bucuresti si principalele orase ale tarii. Printre cele mai importante marci distribuite se numara Finetti, Reckit-Benckiser, Chipita, Chupa-Chups, Antefrig.