AGENT VANZARI- DISTRIBUTIE

Tryact HRD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jucator cu greutate pe piata romaneasca, importator si distribuitor de oteluri de la producatori internationali de renume, cauta sa isi largeasca echipa cu un nou coleg, in postul de:

Descriere post:
- mentine relatia cu furnizorii;
- pastreaza si largeste portofoliul de clienti ai companiei;
- elaboreaza, prezinta si negociaza oferte;
- primeste si face comenzi, verifica existenta materialelor comandate in stoc, se asigura de livrarea acestora in cantitatea si termenii doriti de client.

CERINTE

- absolvirea cel putin a unui liceu tehnic este o conditie obligatorie; au avantaj proaspetii ingineri mecanici sau metalurgi;
- bune abilitati de comunicare, negociere, cunostinte de vanzare de produs;
- cunostinte avansate de operare PC (MS Office);
- nivel mediu- avansat de conversatie in limba engleza;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- salariu fix+ comision consistent din vanzari;
- conditii de lucru moderne;
- masina si telefon de serviciu.

Firma specializata in furnizarea si dezvoltarea de solutii in domeniul resurselor umane.