AGENT VANZARI DIRECTE

GARANTIBANK INTERNATIONAL N.V. SUCURSALA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa vanda podusele GarantiBank potentialilor clienti pe care ii identifica
- Prospectarea pietei si marirea portofoliului de clienti
- Rapoartarea activitatii zilnice

CERINTE

- Puternice abilitati de comunicare si relationare
- Disponibil pentru munca de teren si contact direct cu clientul
- Spirit intreprinzator, responsabil, bine organizat
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj
- Licenta reprezinta un avantaj
- Personalitate dinamica/energica
- Cunoasterea limbii engleze prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in mediul financiar bancar intr-o companie internationala.
-Oportunitati reale de castiguri ( salariu fix + comisioane correlate cu procentul de vanzari realizate)
-Concursuri cu premii substantiale in raport cu performanta (excursii si alte beneficii)

GarantiBank este sucursala din Romania a bancii olandeze GarantiBank International N.V.. Aceasta este detinuta in totalitate de Garanti Turcia, a treia banca privata din Turcia, avand un capital de peste 30 milioane USD. In anul 2005, General Electric Consumer Finance (GECF), una dintre cele 6 divizii specializate din cadrul General Electric (GE), si Grupul Dogus, unul dintre cele mai mari conglomerate din Turcia, au semnat un contract in urma caruia fiecare detine 25,5% din actiunile Garanti Turcia.
Incepand cu anul 2007, GarantiBank Romania foloseste experienta Garanti Turcia pentru a-si extinde gama de produse si servicii pentru persoane fizice si IMM-uri, continuand in acelasi timp sa isi dezvolte portofoliul de clienti companii.