Agent vanzari de teren

BETAROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea in detaliu a produselor, serviciilor si solutiilor oferite de compania noastra;
- prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor din zona alocata;
- consiliere tehnico-comerciala si ofertare la domiciliul clientului;
- intocmirea, prezentarea si negocierea ofertelor comerciale;
- incheierea contractelor de executie a lucrarilor si urmarirea derularii acestora;
- intocmirea rapoartelor periodice de vanzari.

CERINTE

- studii superioare finalizate, de preferinta in domeniul tehnic;
- cunostinte operare PC;
- permis de conducere cat. B;
- experienta in vanzari ( constituie avantaj);
- disponibilitate pentru munca de teren;
- disponibilitatea de a avea un program flexibil in functie de clienti si activitatea in zona arondata;
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- dorinta de a invata metode noi de lucru;
- rezistenta la situatii generatoare de stres;
- perseverenta in prospectare.

BENEFICII OFERITE

- Telefon de serviciu
- Training tehnic si de vanzari
- Sprijin logistic si informational
- Salariu atractiv (bonusare in functie de obiectivele realizate)
- Oportunitati de dezvoltare profesionala

USI365 este lider pe piata din Romania in comercializarea unei game complete de usi.