agent vanzari de produse acvacultura si amenajari iazuri

Sc Aspius Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza si vinde marca prin vizite pe teren si participare la evenimente.
- Consolideaza si fidelizeaza clientii existenti.
- Realizeaza si depaseste targetele lunare.
- Contactarea potentialilor clienti ai companiei
- Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de companie
- Construieşte şi menţine baza de clienţi
- Implementeaza strategia de vanzari in teritoriu;
- Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute
- Indeplinirea targetului lunar de vanzari
- Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare, negociere, planificare si organizare;
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, curajos, insistent;
- Abilitati de prospectare si identificare a clientilor
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
- Disponibilitate pentru un post cu activitate de teren, dinamica
- Experienta anterioara constituie un avantaj;
- Minim studii medii (diploma de bacalaureat)
- Posesor carnet sofer categoria B
- Posesor auto constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Comision in functie de vanzari;
- Telefon de serviciu
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Sansa de a lucra intr-un mediu de lucru placut si profesionist, intr-o echipa tanara

Aspius SRL, partener strategic al FIAP Germania, aduce in Romania experienta de peste 30 de ani si tehnologia de ultima generatie a unuia dintre liderii a sistemelor de crestere intensiva a pestilor si acvacultura. Pe langa distributia produselor FIAP societatea comerciala Aspius si partenerii sai ofera solutii integrate crescatorilor de pesti, procesatorilor primari si proiectantilor de iazuri.