Agent Vanzari D2D

Securitas Services Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorizarea si prospectarea continua a pietei de profil;
Asigurarea activitatii de intocmire a analizelor, prezentarilor si rapoartelor;
Asigurarea unei prezente active si productive in teren;
Prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile comerciale de Companie;
Monitorizarea statusului de implementare a proiectelor si cultivarea constanta a relatiei cu beneficiarul.

CERINTE

Studii medii/superioare;
Cunostinte canale de informare si promovare media;
Cunostinte medii operare PC – MS Office, Client E-mail;
Cunostinte medii de limba engleza si/sau alta limba straina;
Abilitati de prezentare si negociere;
Abilitati de organizare si planificare;
Abilitati de colectare, prelucrare si analiza rapida a informatiei;
Persoana comunicativa, receptiva, dedicata, cu atitudine proactiva, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Salariu + comision foarte atractiv;
Tichete de masa;
Transport decontat;
Program flexibil;
Training de specialitate pe segment de marketing, vanzari si tehnic.

Securitas este lider in domeniul securitatii private. Avem mai mult de 280.000 angajati in 45 de tari din America de Nord,Europa,America Latina,Orientul Mijlociu,Asia si Africa. Ne concentram in crearea solutiilor care se potrivesc cel mai bine nevoilor fiecarui client, avand ca filozofie de business "experienta". Peste tot in lume de la micile magazine pana la aeroporturi, cei 280.000 angajati fac diferenta.