Agent vanzari credite PE TEREN

Holda Finance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitate de prezentare si consiliere PE TEREN
- Furnizeaza informatii despre produsele intermediate
- Inmaneaza materiale promotionale unui numar cat mai mare de clienti
- Ofera consultanta prin descrierea produselor bancare promovate
- Acorda asistenta pentru completarea formularelor tipizate
- Intocmeste documentatie

CERINTE

Bune abilitati de comunicare, promovare si negociere
Punctualitate, seriozitate, responsabilitate, prezenta business
Abilitatea de a invata si aplica metode de consultanta financiara si tehnici de vanzare
Atitudine proactiva, persoana foarte dinamica
Disponibilitate pentru deplasare la clienti
Experienta in vanzari directe constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Recompensare atractiva: comision minim 1% din valoarea intermediata
Training-uri de perfectionare gratuite
Sustinere profesionala, logistica si materiala in desfasurarea activitatii
Program flexibil
Telefon mobil
Laptop
Autoturism de serviciu (in functie de performante)

Divizia de servicii financiare Holda Finance actioneaza pe piata brokerajului de credite, prin parteneriate cu banci si institutii financiare de renume. Serviciile noastre se adreseaza in egala masura persoanelor fizice si persoanelor juridice.