Agent Vanzari Credite

Broker Credite

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor noastre;
- Dezvoltarea propriului portofoliu de clienti.
- MUNCA DE TEREN IN PROPORTIE DE 60-70%
Societatea noastra are ca scop marirea numarului de consultanti financiari existenti.

CERINTE

- Aptitudini de promovare a produselor;
- Atitudine de succes, ambitie, dorinta de dezvoltare;
- Initiativa si spirit antreprenorial

BENEFICII OFERITE

- Venituri de cel mai inalt nivel din comisioane, bonusuri si premii;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala ;
- Training-uri si programe de dezvoltare performante;
- Mediu de lucru profesional;
- Management experimentat.

Agentie de consultanta financiara specializata in acordarea de consultanta financiara si asistenta gratuita persoanelor care doresc sa aplice in vederea obtinerii unor credite bancare.
Fie ca aveti nevoie de bani pentru diferite cheltuieli, pentru cumpararea/constructia unei locuinte sau achizitionarea unui autoturism, prin noi alegeti calea cea mai rapida si simpla catre implinirea viselor dumneavoastra