Agent vanzari credite

Holda Finance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitate de prezentare si consiliere la puntul de lucru
- Acordarea de informatii catre clienti in cadrul punctului de lucru fix
- Inmaneaza materiale promotionale unui numar cat mai mare de clienti
- Ofera consultanta prin descrierea produselor bancare promovate
- Acorda asistenta pentru completarea formularelor tipizate
- Intocmeste documentatie
- Program de lucru flexibil

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare, promovare si negociere
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate, prezenta business
- Abilitatea de a invata si aplica metode de consultanta financiara si tehnici de vanzare
- Atitudine proactiva, persoana dinamica
- Disponibilitate pentru deplasare la clienti
- Experienta in vanzari directe constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Recompensare atractiva: comision in functie de valoarea intermediata
- Training-uri de perfectionare gratuite
- Sustinere profesionala, logistica si materiala in desfasurarea activitatii
- Program flexibil
- Telefon mobil

Divizia de servicii financiare Holda Finance actioneaza pe piata brokerajului de credite, prin parteneriate cu banci si institutii financiare de renume. Serviciile noastre se adreseaza in egala masura persoanelor fizice si persoanelor juridice.