AGENT VANZARI BUCURESTI DIVIZIA HORECA

AGROALIM DISTRIBUTION S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale postului sunt realizarea obiectivelor de vanzari si distributie in zona alocata, mentinerea si cresterea afacerii cu clientii existenti si dezvoltarea bazei de clienti, respectand politica de vanzari a companiei.

CERINTE

Cerinte minime :
- experienta in vanzari de minim 3 ani;
- permis auto categoria B;
- studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare);
- cunostiinte operare PC (Word, Excel, utilizare Internet);
- cunostiinte de limba engleza constituie un avantaj ;
- rezistenta la munca in conditii de stres si disponibilitate la program prelungit ;
- prezenta agreabila, capacitate de comunicare, coerenta in exprimare.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant,
-masina serviciu,
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala.

Productie si ditributie produse alimentare congelate.AGROALIM DISTIBUTION este o companie la nivel national care in viitor va deveni companie multinationala impunandu-se foarte bine pe piata romaneasca,in momentul actual functionand ca infrastructura a SMITHFIELD S.U.A.