Agent vanzari Bucuresti, cod N AVB

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nimble Consulting recruteaza pentru clientul sau, tour operator specializat in comercializarea de pachete turistice in Europa, Agent vanzari Bucuresti.

Persoana care va ocupa postul de Agent vanzari va avea urmatoarele responsabilitati:

Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti (prin informare, rezervari, debite clienti, prevanzare, vanzare, postvanzare);
Pregatirea ofertelor si a pachetelor turistice la cererea clientilor;
Participarea la targuri, expozitii, workshop-uri, rood show-uri;
Prospectarea continua a pietei;
Elaborarea strategiei de contactare a noilor clienti.

CERINTE

Experienta in vanzari pachete turistice minim 2 ani;
Cunostinte PC;
Studii medii/superioare;
Permis conducere;
Limbi straine: engleza - nivel avansat, franceza - nivel mediu si italiana (reprezinta avantaj);
Absolvent cursuri de vanzari sau curs de agent de turism, prezinta avantaj;
Persoana creativa, organizata, activa si dinamica.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru motivant;
Pachet salarial atractiv format din salariu fix si comision.

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-administrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.

Puteti aplica si pe mail: office@nimble.ro sau pe fax: 031/4027518, specificand codul jobului dorit.