AGENT VANZARI BUCURESTI – servicii de televiziune digitala

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere si promovare servicii in sistem door-to-door

CERINTE

Experienta in vanzarea de servicii (reprezinta un avantaj)
Experienta in promovarea de produse tehnice (reprezinta un avantaj)
Permis de conducere categ. B (avantaj)
Cunostinte de operare PC: Word/ Excel
Persoana sociabila, cu abilitati de comunicare, prezentare si inter-relationare.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.