Agent vanzari Bucuresti

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru companie ce comercializeaza tahografe, limitatoare de viteza si alte sisteme, o persoana pentru ocuparea postului de Agent Vanzari (Bucuresti Ilfov si judete limitrofe).

Descriere:
Realizarea planului pe zona aferenta, ocupandu-se de tot ceea ce insemana vanzari;
Identifica potentiali clienti si preia clientii deja existenti;
Furnizeaza informatii despre concurenta pe zona aferenta, despre activitatile acesteia;
Realizarea target-ului lunar;
Semneaza contracte cu cei amintiti;
Identificarea reclamatiilor din teren;
Prezentari de produse si monitorizarea comenzilor lansate;
Urmarirea si recuperarea sumelor neincasate de la clienti;

CERINTE

- studii superioare de preferinta tehnice (inginerie, auto, transporturi, etc);
- experienta in vanzari minim 3 ani;
- o buna cunoastere a clientelei targetate de clientul nostru (firme de logistica si transporturi, dealeri);
- cunostinte limba engleza (avantaj);
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- sistem de comisionare bazat pe incasari in functie de categoria de clienti;
- masina Hyunday Accent

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.