AGENT VANZARI BUCURESTI

ROLLSTAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzari de usi de garaj, rulouri, parasolare, jaluzele
- realizarea unei retele comerciale
- urmarirea infaptuirii proiectelor de constructii, ofertare regulata
- intocmirea contractelor, participare la licitatii
- raportarea zilnica catre seful ierarhic
- explorarea oportunitatilor de afaceri locale

CERINTE

- experienta in vanzari 1 an! Nu aplicati daca nu aveti experienta in vanzari!
- persoana tenace si prezentabila
- cunostinte bune PC, bun negociator
- carnet de conducere B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant si comision din rulaj - 2500-3000 lei, telefon
- bonuri de masa
- se lucreaza pe baza de target de vanzari
- traininguri

Producator de solutii de protectie solara pentru case (jaluzele de toate tipurile, parasolare, rulouri din aluminiu), usi de garaj, grilaje mobile, ferestre PVC.
Firma este una dintre cele mai importante in domeniu si activeaza pe piata din 1993. Are sedii la Bucuresti, Iasi si Craiova, sediul principal fiind la Cluj.
Rollstar are o echipa de peste 60 de persoane si te asteptam sa ni te alaturi!