AGENT VANZARI - BUCURESTI

S.C. WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiune: Sa vanda produsele societatii catre clientii alocati (din teritoriul Iasi, Suceava, Botosani) cu respectarea criteriilor de performanta:
- vanzarea catre toti clientii, vanzarea intregii game de produse a societatii, incasarea in timpul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre clienti, respectarea politicilor comerciale ale societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte.

Sa asigure conditii optime de vanzare (pozitionare, vizibilitate, accesibilitate, pret de vanzare la raft etc) pentru produsele societatii.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- minim 1 an de experienta intr-un post de agent de vanzari;
- siguranta de sine;
- capacitate de convingere, de persuasiune;
- insistenta, capacitatea de a trece usor peste refuzuri;
- bune capacitati de comunicare;
- responsabilitate, constiinciozitate;
- fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Conditiile materiale ale muncii
- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite etc.).

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10.000 clienti activi directi si acoperirea intregului teritoriu national.
Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Campina si brandul propriu, Don Gustosso.