Agent Vanzari Bucuresti

PRISMA PROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea şi implementarea strategiei de vânzări a companiei în vederea creşterii business-ului
- Vizitarea clienţilor şi menţinerea în permanenţă a contactului cu aceştia în vederea sprijinirii în dezvoltarea business-urilor proprii
- Atingerea target-ului de vânzări stabilit de companie
- Prospectarea continuă a pieţei auto
- Identificarea de noi clienţi, negocierea şi semnarea de contracte cu aceştia
- Monitorizarea activităţii concurenţei pe zona alocată

CERINTE

- Aptitudini de a lucra independent, organizat, capabil de a se automotiva pentru indeplinirea obiectivelor, tenace;
- Abilitati de comunicare, negociere si vanzare, spirit comercial;
- Permis (cat.B) si experienta in conducerea automobilului (cat. B).
- Experienta in domeniu constitue un avantaj.
- Persoană serioasă, determinată şi ambiţioasă

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- bonusuri in functie de performante;
- masina de serviciu;
- laptop;
- telefon de serviciu.

Prezentă pe piaţa din România de 13 ani, compania Prisma Prod, unul dintre furnizorii importanţi pe piaţa românească de piese şi accesorii auto, fabricate de producători renumiţi în Europa şi pe plan mondial, caută spre angajare, pentru filiala sa din Bucuresti: