AGENT VANZARI - BIROTICA / PAPETARIE

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam AGENT VANZARI pentru clientul nostru, companie specializata in importul, productia si distributia de articole si accesorii de birotica si papetarie.

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Promovarea si vanzarea produselor companiei;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti

CERINTE

- Experienta in vanzari - minim 1 an;
- Persoana dinamica, atitudine proactiva;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Tinuta business;
- Limba engleza reprezinta un avantaj;
- Carnet de conducere categoria B;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, incluzand masina si telefon.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie.