Agent Vanzari / Agent de Marketing

OTP Bank Life Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea produselor financiare ale firmei catre potentialii clienti
- crearea portofoliului propriu de clienti si gestionarea lui
- incheierea contractelor
- mentinerea unei stranse legaturi cu vechii clienti si rezolvarea problemelor lor atunci cand este cazul
- emiterea rapoartelor de activitate
- pensii private obligatorii si facultative

CERINTE

- varsta minim 25 de ani
- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (de preferat in domeniul finante/banci si management- marketing)
- tinuta business
- experienta in asigurari ar fi un plus

BENEFICII OFERITE

- traininguri gratuite oferite de companie
- mediu placut de lucru in cadrul unui colectiv tanar si profesionist
- program flexibil
- posibilitati de avansare foarte rapida

Companie multinationala intrata de 2 ani pe piata romaneasca, se afla in plina ascensiune deschizand noi sucursale in peste 20 de orase ale tarii. Ofera reale posibilitati de cariera in asigurari intru-un mediu placut, tanar si profesionist.