Agent Vanzari Abonamente

Rodipet SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- Participarea la: negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.
- Carteaza abonamentele aferente clientilor din portofoliu propriu sau al firmei;
- Distribuie cu motoscuter din partea firmei, abonamentele aferente clientilor din portofoliu propriu sau al firmei;
- Deplasari in teren pentru atragere clienti si incheiere contracte;
- Urmarire: derulare contracte, emitere si incasari facturi;
- Intocmire rapoarte de activitate conform solicitarilor directorului de vanzari abonamente.

CERINTE

- studii medii;
- flexibilitate;
- rezistenta la stres;
- experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- bonus in functie de indeplinirea si depasirea targetului de vanzari abonamente;
- tichete de masa si cadou;
- motoscuter sau masina;
- salariu: peste 300 euro net sau 1000 ron net este format din comision pe vanzari.

Suntem cea mai mare companie de distribu¿ie de presa si produse complementare din România, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaz¿ zilnic Bucurestiul si toate jude¿ele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezenta¿i de oameni care g¿sesc solu¿ii excelente si unice.