Agent vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si serviciilor companiei (experienta in promovarea si vanzarea de servicii reprezinta un avantaj)
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti
- Monitorizarea derularii contractelor
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
- Realizarea planului de vanzari si atingerea obiectivelor

CERINTE

- Experienta intr-un post similar de vanzari
- Personalitatea dinamica, energica, gandire pozitiva
- Capacitate foarte buna de comunicare , si relationare cu clientii
- Abilitati bune de negociere si persuasiune
- Spirit de echipa
- Capacitate de planificare si organizare a activitatii intr-un program flexibil
- Studii superioare finalizate sau in curs

BENEFICII OFERITE

- 3 praguri salariale in functie de rezultate + comision din vanzari
- Posibilitate de promovare ca si coordonator al echipei de vanzari in urma rezultatelor
- Participarea la traininguri nationale de vanzari pentru angajatii care isi ating targetul lunar;