Agent vanzari

S.C. STANDARD BUSINESS EMPRETEC S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place provocarea?
Iti doresti o echipa in care sa poti performa?
Vrei sa-ti stabilesti singur limitele venitului tau ?

CERINTE

Celor care cred cu adevarat in ei, celor carora le place sa lucreze cu oamenii, celor care stiu sa vorbeasca si mai ales sa asculte, le ofer toate acestea.

BENEFICII OFERITE

In urma interviului

Standard Business legal&tax este marca sub care activeaza mai multe entitati juridice. Sustinem dezvoltarea antreprenoriatului prin serviciile calificate de consultanta juridica si fiscala, salarizare si resurse umane. Serviciile noastre se adreseaza in special IMM-urilor din zona Bucuresti si Ilfov. Echipa noastra este formata din avocati si contabili cu o experienta mai mare de 5 ani in domeniul specific de activitate, iar promisiunea noastra catre clienti si parteneri este ca ne vom respecta valorile in orice situatie: corectitudine, excelenta, transparenta, simplitate.