Agent Vanzari

Commission Force

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asimileaza cunostintele oferite in cadrul trainingurilor de specialitate promovand cu success campanile la care adera;
- Participa activ la realizarea target-ului de vanzari al echipei si la atingerea obiectivelor calitative, respectand politica de vanzari a companiei.

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare in limba romana, vorbit si scris;
- Persoana responsabila, serioasa si punctuala;
- Capacitatea de autonomie pe post: abilitati de organizare si autoorganizare pe post, implicare, initiativa si decizie rapida;
- Persoana proactiva, motivata in a-si dezvolta cariera;
- Orientare catre client;
- Experienta in vanzari constitue un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariul in functie de targetul realizat.

Prima retea de marketing afiliat care combina vanzarile directe, offline cu cele online.

Commission Force promoveaza un portofoliu variat de produse si servicii.

Vanzari si marketing cu cost minim si eficienta maxima!

Prin CF ai acces la o comunitate nationala de agenti de vanzari si specialisti de marketing pe care ii platesti doar la comision.

Cu efort minim, ai posibilitatea de a ajunge imediat in fata a mii de noi potentiali clienti.