Agent Vanzari

Evowebs

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Reprezentarea firmei in fata clientilor;
* Promovarea si vanzarea produselor companiei;
* Dezvoltarea portofoliului de clienti;
* Identificarea de clienti noi;
* Organizarea si planificarea vizitelor zilnice catre clienti;
* Realizarea cercetarilor de piata in vederea identificarii oportunitatilor de afaceri si a concurentei;
* Ofera consultanta clientilor in utilizarea produselor;
* Intocmirea de rapoarte zilnice si saptamanale conform politicii firmei.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dinamica, optimista, motivata, perseverenta, atenta la detalii, organizata, cu bune abilitati de relationare interumana, orientata spre rezultat, bun negociator. Sa aiba cunostinte minime despre web design .

Evowebs Web Design , este una dintre cele mai profesionale companii de web design din Romania . Evowebs ofera servicii de web design , grafica , promovare online , SEO , servicii de tipografie etc.