AGENT VANZARI

ACTIVE A&B TEHNIC SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza piata in domeniul serviciilor de securitate.
Isi creaza portofoliu de clienti.
Negociaza si incheie contracte de prestari servicii de secuirtate.

CERINTE

Sa aiba logistica necesara redactarii si emiterii reclamelor, prezentarilor si ofertelor puse la dispozitie de firma (PC si imprimanta).
Dupa caz, sa faca dovada experientei in vanzari si in special in vanzari servicii de securitate. La cere, sa prezinte scrisori de recomandare.

BENEFICII OFERITE

Detaliile se vor stabili pe timpul interviului si a discutiilor de negociere a contractului de agent de vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

- prestari servicii de paza si protectie;
- instalari sisteme electronice de securitate;
- consultanta de specialitate: documente de licentiere/ relicentiere societati de paza si instalari sisteme de alarma conform Legii 333/ 2003; planuri de paza; proiecte de instalare sisteme electronice de alarma; obtinere aviz personal de conducere socieati de paza;
-intermediere formare profesionala ca AGENTI DE PAZA , obtinerea ATESTATULUI DE AGENT DE PAZA.