Inginer Vanzari

SC CARION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Contactarea pietei de clienti si promovarea echipamentelor companiei;
•Postul implica promovarea produselor firmei, marirea portofoliului de clienti, pastrarea relatiilor cu clienti, preluarea de comenzii
•Realizează planul lunar de vânzări

CERINTE

•Foarte bune abilitati de relationare, comunicare si negociere;
•Persoana analitica, persuasiva, orientata spre rezultate;
•Rezistenta la stres si atitudine pozitiva
•Intelegerea conceptelor financiare si de business;
•Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
•Cunostinte de operare calculator;
•Experienta in vanzari constituie un avantaj;
•Carnet de conducere categoria B - obligatoriu
•Disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

•Oportunitati de dezvoltare profesionala
•Pachet salarial atractiv
•Autoturism de serviciu
•Abonament telefon mobil
•Kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, etc.).

Companie cu experienta in vanzarea si intretinerea echipamentelor din domeniul industriei alimentare si HoReCa. Asiguram consultanta clientilor nostri in gasirea celor mai bune solutii.