agent vanzari activitate dezvoltare, mentenanta si optimizare website-uri

SC Smart Web Impact SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Identificare de clienti noi
2. Mentinerea relatiei cu clientii existenti
3. Promovarea serviciilor web
4. Stabilirea de intalniri cu clientii cu scopul de a identifica cerintele de proiect
5. Stabilirea unei comunicari eficiente intre client si echipa de dezvoltare a proiectului (designeri / programatori)

CERINTE

1. experienta de minim 1 an pe un post similar (obligatoriu)
2. cunoastere peste medie a limbii romane; (obligatoriu)
3. cunoastere medie a limbii engleze;
4. operare calculator nivel mediu;
5. experienta demonstrabila in vanzari (obligatoriu);
6. cunoasterea mediului online, cunostinte teoretice despre website-uri si structurile acestora, etc. (obligatoriu)
7. identificare particularitati ale site-urilor furnizate ca exemplu de catre clienti.

BENEFICII OFERITE

1. Salariu fix si comision
2. Decontare transport
3. Bonusuri in functie de performante
4. Instruire in domeniu
5. Carte de munca

Companie axata pe livrarea solutiilor web personalizate si obtinerea de rezultate pentru clientii nostrii. Sub deviza think big, start small, instruim clientii in dezvoltarea de solutii web personalizate si nu vindem site-uri gratuite la supra pret. Gama noastra de servicii este extrem de variata, realizam aplicatii online diversificate si, cel mai important, personalizate conform cerintei clientului.

Detalii suplimentare pe www.website-ieftin.ro