AGENT VANZARI

ACTIVE A&B TEHNIC SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contacteaza posibilii beneficiari, negociaza si incheie contracte pentru servicii de securitate (paza, sisteme de alarma, monitorizare si interventie)

CERINTE

Sunt rugati sa aplice numai cei interesati si mortivati de aceasta oferta.

BENEFICII OFERITE

Salarizarea se face pe baza de comision si ,dupa caz, bonusuri lunare si trimestriale in functie de indeplinirea planului de vanzari.
In functie de performante se pot atribui si alte facilitati pecuniare si de promovare in functie.

DESCRIEREA FIRMEI

- prestari servicii de paza si protectie;
- instalari sisteme electronice de securitate;
- consultanta de specialitate: documente de licentiere/ relicentiere societati de paza si instalari sisteme de alarma conform Legii 333/ 2003; planuri de paza; proiecte de instalare sisteme electronice de alarma; obtinere aviz personal de conducere socieati de paza;
-intermediere formare profesionala ca AGENTI DE PAZA , obtinerea ATESTATULUI DE AGENT DE PAZA.