Agent Vanzari

AG Systems & Equipment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea serviciilor / produselor companiei
Identificarea de potentiali clienti
Mentine si dezvolta relatiile cu clientii
Negociaza si incheie contracte
Asigura clientilor servicii de consultanta tehnica si pre/post vanzare
Intocmeste rapoarte de activitate

CERINTE

Studii si aptitudini tehnice
Experienta in domeniul vanzarilor de servicii si produse minim 2 ani
Serios, riguros, organizat, creativ, entuziast
Capcitati excelente de comunicare si negociere
Cunostinte de operare PC
Cunostinte de limba engleza
Experienta in domeniul vanzarii de automatizari si tehnica de securitate

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

Oferim solutii si sisteme de automatizari pentru porti Batante, Culisante, de Garaj si Industriale. Solutii optime si complete pentru parcari Individuale si Comerciale. Sisteme de automatizari pentru usi rezidentiale, comerciale, industriale si de spital, Automatizari pentru ferestre si obloane. Usi si automatizari pentru Usi/Porti de Garaj