AGENT VANZARI

AXELLE CO srl

28-02-2007 | EXPIRA LA 06-03-2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

- PRELUARE SI DEVOLTARE CONSTANTA SI CONTINUA A UNEI BAZE DE CLIENTI (portofoliu propriu in domeniu constituie avantaj);
- INDEPLINIREA TARGETURILOR LUNARE SI TRIMESTRIALE;
- PREZENTARE PRODUSE, INVENTARIERE STOCURI LA CLIENTI, PRELUARE/CONCEPERE COMENZI, INCASARI SI URMARIRE PLATI.

CERINTE

- BACALAUREAT;
- CARNET AUTO B;
- EXPERIENTA IN VANZARI.
- PERSOANA ACTIVA, ENERGICA, MATURA SI RESPONABILA, CU BUNE APTITUDINI DE COMUNICARE, ORGANIZATA, CAPABILA SA-SI GESTIONEZE ZONA, TIMPUL SI RESURSELE.

BENEFICII OFERITE

- SALARIU FIX (CARTE MUNCA) + COMISION DIN INCASARI +BONUSURI.
- MASINA FULLTIME.

DESCRIEREA FIRMEI

* IMPORTATOR EXCLUSIV pentru Romania:

- vopseluri si produse profesionale pt.ingrijirea parului: COMPAGNIA DEL COLORE -ITALIA

-accesorii cosmetice: Credo Solingen -Germania (instrumente manichiura-pedichiura), Premax-Italia (foarfece beauty, tuns, croitorie, instrumentar), Sal-Italia (perii pentru par, piepteni, bigudiuri, oglinzi, accesorii pentru coafat si cosmetica), Drei Schwerter -Germania (truse manichiura, foarfece tuns Solingen), Dana Italia -Italia (uscatoare, aparate electrice pentru modelat parul si accesorii profesionale, mic mobilier)

- IMPORTATOR MOBILIER SI DOTARI PT.SALOANE: CERIOTTI-ITALIA; alte marci-Italia

*CLIENTI: magazine cosmetica-parfumerie, retele magazine, supermarketuri, hypermarketuri, magazine tip discount, farmacii si drogherii (retele si locale), saloane beauty (coafor, cosmetica)