Agent Vanzari

Smart Consum S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea targetului de vanzare alocat
- marirea numarului de clienti noi
- vizite la clienti si prezentarea de produse
- creeaza si dezvolta relatii cu clientii
- deruleaza proiecte pentru clientii actuali
- raspunde de recuperarea banilor de la clienti
- identifica noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
- isi planifica activitatea de vanzare
- face rapoarte de activitate - zilnice/lunare
- aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
- aduna informatii despre concurenta si clientii lor
- invata produsele si caracteristicile tehnice

CERINTE

- AVANTAJ experienta in vanzari FMCG( articole din hartie-servetele de masa, hartie igienica, consumabile horeca,articole de menaj, detergenti, etc)
- OBLIGATORIU Permis auto, categoria B,
- studii medii/superioare
- excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
- potential de dezvoltare si experienta in vanzari de MINIM 2 ANI
- initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor

BENEFICII OFERITE

- salariul se negiciaza in cadrul interviului
- telefon

Echipa Smart Consum si-a prospus sa realizeze un echilibru intre calitate si pretul produselor pe care le comercializeaza, adresandu-se firmelor care le utilizeaza intens. Livrarea produselor se face in cel mai scurt timp, respectul pentru client fiind una dintre prioritatile firmei. Cu o gama larga, diversificata si preturi variate oferim solutia optima fiecarui client indiferent de nivel si exigente. In prezent produsele noastre sunt incadrate astfel:
-Sacose, pungi si saci menajeri;
-Folie alimentara stretch si aluminiu;
-Servetele, hartie igienica si prosoape din hartie(solutii profesionale);
-Scobitori, paie din polipropilena, lumanari ornamentale si alte articole decorative;
-Articole de unica folosinta pentru fast-food(caserole, pahare, farfurii si tacamuri);
-Bureti, lavete, spalatoare;
-Detergenti si produse profesionale pentru curatenie;
-Articole din lemn si plastic pentru curatenie.
Cu Smart Consum veti avea numai de castigat: veti fi mai relaxati, costurile dumneavoastra se vor diminua si va veti eficientiza munca pentru ca Smart Consum gandeste inteligent pentru afacerea dumneavoastra..