AGENT VANZARI

ADI-TEAM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si imaginii companiei
- Crearea si dezvoltarea relatiei cu clientii
- Urmarirea targetului de vanzari

CERINTE

- Ambitios
-Entuziast
-Spirit competitiv
Prezenta placuta
Atitudine pozitiva
- Perseverent, cu capacitatea de a invata rapid lucruri noi
- Cu disponibilitate mare de munca
- Abilitati bune de comunicare si negociere
- Masina si permisul de conducere constituie avantaje

BENEFICII OFERITE

- Venituri motivante plus premierea targetului
- Instruire profesionala gratuita in tara si in strainatate
- Posibilitate de avansare rapida -30, 60, 90 zile
- Bonusuri saptamanale/lunare/trimestriale (excursii, obiecte, bani, etc)

Companie americana cu experienta de peste 97 ani in vanzari-marketing atat pe plan mondial cat si in Romania cu reprezentante de peste 17 ani , parte componenta a concernului Scott&Fetzer. Afacere stabila la nivel mondial al carei obiectiv este atat promovarea produselor si a imaginii Companiei , cat si a persoanelor noi, aspirante la o dezvoltare rapida pe plan profesional.