Agent vanzari

Espresso club Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea de noi clienti
- Gestionarea aspectelor administrative curente: fise clienti, statistici vanzari, reporting (incluzind facturarea, livrarea si incasarea)
- Crearea si Gestionarea bugetelor de vinzare, stabilirea obiectivelor si rezolvarea aspectelor operationale

- Dezvoltarea unor noi directii de promovare concept / produse (mailing, evenimente, etc.)
- Realizarea de studii de piata, prelevare de preturi, etc. pe ansamblul retelei de distributie

CERINTE

- Experienta in vanzari
- Experienta in sectore cu expunere in relatia B2B sau B2C – home & office.
- Carnet de adrese potentiale
- Cunostinte MS Office - nivel avansat
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat
- Permis de conducere categoria B
- Bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, in functie de abilitati si performante

DESCRIEREA FIRMEI

vanzari / distributie bauturi calde