Agent Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent vanzari

Cautam un agent dinamic şi inteligent, independent, pentru a se alatura echipei pentru cresterea marcii in piata de produse de spalare , ingrijire si accesorii auto si piata de mentenanta flote auto în regiunea anuntata.
Această persoană trebuie să posede mentalitatea “cu picioarele pe strada “, sa aiba o etica puternica de muncă şi să fie confortabil cu relatiile de vânzari. Această persoană va aduce, de asemenea, o bază solida de cunostinte în spaţiul comercia,l piata auto, care sa fie receptivi la produsele si seviciile prietenoase cu mediul.

Responsabilitati:

• Sa contacteze noi prospecti şi clienţii existenţi în zona alocata.
• Lucraţi direct cu Directorul de vanzari al companiei cu privire la strategia de afaceri.
• Identifica, analizeaza şi comunica oportunităţi de piaţă în diverse canale, inclusiv marile corporatii, flota auto, comercianti şi detaileri auto independenti.
• Face demonstratie de produse administratorilor de parcurilor de vehicule, detailistilor şi comercianţilor cu amănuntul independenti.
• Prezinta caracteristicile si beneficiile produselor în faţa factorilor de decizie

CERINTE

Cerinţe:
• 2+ ani de experienţă de vânzări comerciale şi dezvoltarea de noi afaceri,in piata auto si/sau în cadrul pietei de accesorii auto.
• Auto-motivat şi independent
• O atitudine pozitivă.
• Capabil de a lucra de acasă şi sa aiba acces la instrumente de afaceri de bază: MS Office, Internet, telefon mobil.
• prezentabil, politicos şi respectuos. Abilitatea de a reprezenta societatea cu integritate şi cunoştinţe.
• puternice abilităţi de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu