Agent vanzari

tenta design company

Job expirat

RESPONSABILITATI

aptitudini excelente de comunicare si persuasiune, bun negociator, fire dinamica, permis de conducere categoria B

CERINTE

a) Sa promoveze si sa comercializeze produsele companiei;
b) Sa incaseze banii corespunzatori pentru produsele vandute;
c) Sa raspunda de buna desfasurare a procesului de vanzare;
d) Sa dezvolte continuu reteaua locala de clienti in zona arondata si sa mentina in relatiile cele mai bune clientii deja formati;
e) Sa participe la crearea unei imagini favorabile a firmei pe piata concurentiala, sa mentina prin mijloacele personale si specifice prestigiul acesteia;
etc.

BENEFICII OFERITE

masina

Compania a luat nastere in anul 1994 si are ca obiect de activitate proiectarea, productia si comercializarea posetelor, portofelelor si cordoanelor din piele naturala.
TENTA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.